مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های مهاجرت به کانادا  می باشد. کارآفرینان و مالکین صنایع می توانند از این روش جهت ویزای سرمایه گذاری کانادا اقدام نمایند. ویزای سرمایه گذاری به نام های ویزای تجاری کانادا و ویزای کارآفرینی کانادا نیز شناخته شده است.  کانادا از نظر صنعت و فناوری، جزو کشورهای پیشرو بوده و روند رشد اقتصادی این کشور همواره مثبت می باشد. اقتصاد پویا و دسترسی به بازارهای جهانی و فرصت های سرمایه گذاری در کانادا، این کشور را به یکی از جذاب ترین کشورهای موجود برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است. قوانین شفاف تجاری، مالی و مالیاتی این کشور زمینه را برای ایجاد کسب و کارهای جدید مساعد نموده است. همچنین برخورداری از سطح رفاه اجتماعی، کیفیت آموزشی، حقوق اجتماعی بالا یکی دیگر از دلایل انتخاب این کشور توسط صاحبان کسب و کار و صنایع برای مهاجرت و زندگی  می باشد. در ادامه به بررسی شرایط سرمایه گذاری در کانادا، کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا، سود سرمایه گذاری در کانادا، هزینه سرمایه گذاری در کانادا و بهترین سرمایه گذاری در کانادا را بررسی می کنیم.

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.


مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری از راه های مختلفی امکان پذیر است. این کشور متناسب با نیازهای خود جهت رسیدن به اهداف اقتصادی و ایجاد موقعیت های شغلی هر ساله برنامه های مهاجرتی خود را تنظیم می نماید. استان های این کشور هر کدام بصورت جداگانه برنامه هایی برای اخذ ویزای کارآفرینی کانادا دارند. شرایط مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا، در استان های کانادا متفاوت می باشد. برنامه های کارآفرینی کانادا بر اساس اندازه سرمایه گذاری و توانایی ایجاد کسب و کار تنظیم شده است. متقاضیان مهاجرتی در صورت داشتن سرمایه اولیه و قصد سرمایه گذاری در کانادا متناسب با برنامه های مهاجرتی موجود می توانند برای اقامت سرمایه گذاری کانادا اقدام نمایند. همچنین داشتن تجربه مدیریت در یک کسب کار و یا مالکیت یک مجموعه تجاری یکی دیگر از شروط برخی از برنامه های مهاجرتی می باشد. افرادی که از طریق این برنامه ها اقدام نمایند می توانند برای خود و اعضای خانواده درخواست ویزای کانادا و اقامت نمایند. مطابق شرایط ذکر شده در برنامه های مهاجرتی از ابتدا به متقاضی اقامت دائم و یا ویزای سرمایه گذاری ( ویزای کار) ارائه می گردد. در مواردی که شرایط برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری ارائه ویزای کار می باشد، متقاضی پس از راه اندازی کسب و کار موفق به اخذ اقامت دائم خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

شرایط گرفتن ویزای سرمایه گذاری کانادا، با توجه به نوع برنامه سرمایه گذاری متفاوت می باشد. شرایط عمومی اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری به شرح زیر می باشد.

 • متقاضی می بایست دارای دارایی های اولیه متناسب با برنامه کارآفرینی انتخابی و قابل اثبات با مدارک مورد نیاز باشد.
 • متقاضی می بایست دارای سرمایه نقدی به میزان اعلام شده در برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری باشد.
 • افراد علاقمند به سرمایه گذاری در کانادا می بایست اقدام به راه اندازی کسب و کار در این کشور نمایند.جهت تشکیل پرونده مهاجرت کارآفرینی کانادا می بایست متناسب با کسب و کار پیشنهادی ،
 • بیزینس پلن ( طرح توجیهی ) ارائه نمود
 • برخی از برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نیاز به یک سفر اکتشافی به کانادا جهت بررسی بازار کانادا در خصوص کسب و کار پیشنهادی خواهند داشت.
 • برخی از برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری ، پس از تایید و انتخاب متقاضی ، از همان ابتدا به او و خانواده همراه کارت اقامت دائم PR ارائه می نماید و برخی دیگر ابتدا ویزای کاری کانادا و پس از راه اندازی بیزینس اقامت ارائه می دهد .
 • در شرایط برخی از برنامه های کارآفرینی ، امکان خرید یک بیزینس در کانادا و یا مشارکت در یک کسب و کار نیز وجود دارد.
 • در بعضی از برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا امکان راه اندازی کسب و کار توسط چند نفر بصورت مشارکتی و تشکیل یک پرونده مشترک وجود دارد.
 • امکان قرار گرفتن کارمندان کلیدی و مدیران ارشد صاحبان کسب و کار در برخی از پرونده های مهاجرتی کارآفرینی در کانادا وجود دارد.
 • داشتن بیزینس و کسب و کار فعال و تجربه مدیریت بک مجموعه تجاری در برخی از برنامه های سرمایه گذاری کانادا اجباری می باشد.

فاکتورهای فوق با توجه به روش برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری در کانادا در هر برنامه متفاوت می باشد .

انواع ویزای سرمایه گذاری در کانادا

فرصتهای سرمایه گذاری در کانادا و انواع ویزای سرمایه گذاری در کانادا به گروه های زیر دسته بندی می شوند.

 • برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی فدرال
 • برنامه ویزای استارتاپ کانادا
 • ویزای خود اشتغالی کانادا
 • برنامه سرمایه گذاری استانی

برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی فدرال

سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه فدرال یکی از روش های اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا است. این فرصت سرمایه گذاری در کانادا بر اساس توانمندی و میزان دارایی تنظیم شده است. شرایط سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه فدرال به شرح زیر می باشد.

 • دارایی خالص شخصی به میزان حداقل ۱۰ میلیون دلار کانادا
 • سرمایه گذاری با ریسک به میزان ۲ میلیون دلار کانادا در صندوق فعالیت اقتصادی سرمایه گذاران مهاجر (به مدت حدود ۱۵ سال)
 • داشتن مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی معادل CLB5
 • مدرک تحصیلی حداقل دیپلم

سرمایه گذاری در کانادا و استارتاپ ویزا

اقامت کانادا با سرمایه گذاری و کارآفرینی از طریق استارتاپ یکی دیگر از راه های مهاجرت به کانادا می باشد. بهترین سرمایه گذاری در کانادا برای مخترعین و کارآفرینان، روش استارتاپ می باشد. ویزای استارتاپ کانادا برای صاحبان ایده و کارآفرینان این امکان را فراهم می کند با ارائه طرح تجاری اختراع خود، پشتیبانی و تاییدیه یکی از سازمان های مربوط به این برنامه مهاجرتی را کسب نمایند. برخی از این سازمان ها در صورت جذابیت اختراع متقاضیان با توجه به نیازهای منطقه، در طرح تجاری آنها سرمایه گذاری نیز می کنند. این افراد می توانند از حمایت مالی این سازمان ها برخوردار باشند. مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استارتاپ، به صورت گروهی نیز امکان پذیر است. افرادی که دارای اختراع و یا ایده می باشند می توانند به صورت مشترک، با حداکثر ۵ نفر اقدام به ارائه طرح تجاری استارتاپ کنند. افراد معرفی شده در این پرونده سرمایه گذاری کانادا، باید حداقل ۱۰ درصد سهام را داشته باشند. سازمان های بررسی کننده اختراع و طرح های تجاری به سه دسته تقسیم می شوند.

دسته اول : Venture capital funds

این دسته از سازمان های بزرگ مالی کانادایی تشکیل شده است. افرادی که موفق به دریافت تاییدیه از این سازمانها بشوند، پشتیبانی مالی اسن سازمانها را جهت اجرای طرح خود خواهند داشت. این سازمان ها جهت پشتیبانی از متقاضیان، متعهد به سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلار کانادا در طرح پیشنهادی می باشند.

دسته دوم : Angel investor groups

این دسته از سازمان ها نیز در صورت تایید طرح و اختراع کارآفرینان، متعهد به سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۷۵ هزار دلار کانادا در طرح پیشنهادی می باشند .

دسته سوم : Business incubators

این دسته از سازمان ها، طرح های کارآفرینان را بررسی کرده و در صورتیکه مورد تایید آنها باشد در توسعه و رشد آن به متقاضی مشاوره و کمک خواهند کرد. سازمانها بر خلاف دسته اول و دوم در طرح کارآفرینان سرمایه گذاری نمی کنند و حتی ممکن است برای پذیرش طرح و اختراع، مبالغی را نیز دریافت نمایند . مبالغ دریافتی از طرف این سازمان ها، صرف خدماتی نظیر کمک به برنامه ریزی مالی، تبلیغات و مارکتینگ و شرکت در دوره های آموزشی خاص خواهد شد .

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و خود اشتغالی

برنامه اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و خود اشتغالی مختص هنرمندان و ورزشکاران است. این روش بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا برای افرادی است که در حوزه های فرهنگی، هنری و ورزشی فعالیت می کنند. این افراد باید بتوانند سهم قابل توجهی در زندگی فرهنگی و یا ورزشی کانادا، با توجه به تخصص شان داشته باشند. متقاضیان این روش سرمایه گذاری در کانادا، باید در سطح بین المللی شاخص و شناخته شده باشند.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا روش خود اشتغالی

 • حضور قابل توجه در فعالیت های فرهنگی و یا ورزشی دربین المللی
 • سابقه فعالیت در حوزه های  فرهنگی ،هنری و یا ورزشی بصورت خود اشتغالی
 • حداقل ۲ سال سابقه کاری در ۵ سال گذشته
 • سابقه کاری متقاضی باید دو سال در سطح بین المللی و یا دو سال بصورت خود اشتغالی باشد.
 • سابقه کاری متقاضیان می تواند ترکیبی از یکسال در سطح بین المللی و یک سال بصورت خود اشتغالی باشد.

فرصت های سرمایه گذاری استانی و فدرال کانادا

فرصت های سرمایه گذاری استانی و فدرال کانادا مناسب افرادی ست که تمایل به سرمایه گذاری ، راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی در این کشور را داشته باشند. این کشور جهت تامین نیازهای اقتصادی و بازار کار خود فرصت های سرمایه گذاری را تنظیم نموده است . این فرصت های کارآفرینی هر کدام با توجه به اهداف خود دارای شرایط متفاوتی می باشد . فرصت های سرمایه گذاری ایالتی نیز با توجه به نیاز آن منطقه در کانادا تنظیم شده است . اکثرمتقاضیان واجد شرایط برنامه های تجاری کانادا که پرونده های آنها مورد تایید قرار گیرد موفق به دریافت اقامت سرمایه گذاری کانادا می گردند. برخی از برنامه های سرمایه گذاری نیز در ابتدا به متقاضی ویزای کار داده و پس از اینکه شرایط برنامه را در طول بازه زمانی مشخص برآروده نماید اقامت کانادا PR ارائه می گردد.

فرصت های سرمایه گذاری فدرال این امکان را به متقاضیان می دهد تا در هر ایالت و یا منطقه در کانادا با توجه به شرایط برنامه کارآفرینی اقدام به راه اندازی کسب و کار و یا خرید آن نماید . فرصت های کارآفرینیاستانها نیز جهت با هدف رشد اقتصادی و کارآفرینی در آن منطقه برنامه ریزی شده است . متقاضیان واجد شرایط فرصت های سرمایه گذاری استانی می بایست در ناحیه مشخص شده در آن برنامه کارآفرینی اقدام به راه اندازی و یا خرید کسب و کار نمایند .

شرایط فرصت های سرمایه گذاری کانادا توسط اداره مهاجرت بصورت دوره ای مورد بررسی قرار می گیرد تا نتایج حاصل از آن را با اهداف از پیش تعیین شده مقایسه گردد. در صورت عدم حصول نتیجه مورد نظر، شرایط این فرصت های سرمایه گذاری تغییر می نماید. متقاضیانی که قصد اقدام از طریق فرصت های کارآفرینی را دارند می بایست بازه مشخصی را در این خصوص برای خود در نظر گرفته و اقدام به جمع آوری مدارک مورد نیاز نمایند.

بهترین سرمایه گذاری در کانادا و روش های استانی

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی نیز یکی دیگر از روش های اخذ اقامت می باشد. ایالت های کانادا با توجه به نیازهای منطقه ای خود دارای روش های متنوع برنامه سرمایه گذاری در کانادا می باشند. شرایط روش های سرمایه گذاری در کانادا با توجه به اهداف آنها متفاوت می باشند. برخی از ویزاهای سرمایه گذاری کانادا از همان ابتدا به متقاضی PR ارائه می کند و برخی دیگر در به متقاضی ویزای کار ارائه می کند. متقاضیانی که ویزای کار سرمایه گذاری دریافت می کنند، می توانند پس از انجام تعهدات خود، جهت اخذ اقامت دائم اقدام کنند. برخی از فرصت های سرمایه گذاری در کانادا در روش مهاجرت استانی به کانادا به شرح زیر می باشد.

سرمایه گذاری در کانادا و برنامه سرمایه گذاری بدون ریسک کبک

سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه مهاجرتی کبک بدون ریسک، مختص افرادی است که تمایلی به راه اندازی کسب و کار ندارند و تنها حاضر به پرداخت وجه سرمایه هستند. حداقل دارایی مورد نیاز این برنامه سرمایه گذاری در کانادا، ۲.۰۰۰.۰۰۰ دلار کانادا است. متقاضیان این ویزای سرمایه گذاری کانادا، تنها وجه سرمایه گذاری را به دولت کبک پرداخت نموده و نیازی به راه اندازی کسب و کار در کبک نخواهند داشت. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق برنامه سرمایه گذاری کانادا کبک، از ابتدا اقامت دائم کانادا PR را دریافت می کنند.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه سرمایه گذاری بدون ریسک کبک

 • داشتن دارایی حداقل به ارزش ۲.۰۰۰.۰۰۰ دلار کانادا
 • سرمایه گذاری به ارزش ۱.۲۰۰.۰۰۰ دلار کانادا برای ۵ سال با امکان بازگشت بدون سود و با ضمانت دولت کبک و یا
 • پرداخت ۳۵۰.۰۰۰ دلار کاناد(بدون بازگشت)، به یکی از موسسات مالی مجازBROKER OR TRUST COMPANY در کبک
 • دارایی ها باید متعلق به متقاضی و یا بصورت مشترک با همسر وی باشد
 • دارایی های شامل مجموع اموال و سرمایه نقدی و غیرنقدی قابل قبول است
 • متقاضی باید سابقه مدیریت یک کسب و کار تجاری را داشته باشد ویا
 • متقاضی مالک یک کسب و کار تجاری بوده و در مدیریت آن نقش داشته باشد
 • سابقه کاری باید به مدت ۲ سال در ۵ سال گذشته باشد

مزایای اقامت کبک از طریق سرمایه گذاری

 • عدم نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه
 • عدم نیاز به زندگی درایالت کبک
 • بدون ریسک سرمایه گذاری
 • بی نیاز از راه اندازی بیزینس
 • بدون محدودیت سنی
 • عدم نیاز به تحصیلات دانشگاهی
 • اخذ اقامت کانادا برای متقاضی و خانواده او
 • برخورداری از تمام حقوق شهروندی کانادا
 • برخورداری از بیمه رایگان در کانادا همانند دیگر شهروندان کانادایی

برنامه سرمایه گذاری کبک بدون ریسک یکی از روش های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می باشد. در صورتی که برنامه فوق برای شما مناسب نمی باشد می توانید شرایط مهاجرت به کبک را ازطریق روش های دیگر برنامه های این استان بررسی نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در این روش، مختص کارآفرینان و مالکین کسب و کار می باشد. این افراد باید تمایل به راه اندازی بیزینس و ایجاد کارآفرینی در استان کبک را داشته باشند. این ویزای کارآفرینی کانادا، دارای دو روش می باشد.

شرایط ویزای کارآفرینی کانادا کبک روش اول

 • متقاضیان باید تمایل به زندگی درکبک داشته باشند
 • ایجاد و مدیریت یک کسب و کار، که در گذشته توسط یکی از سازمانهای نوع university entrepreneurship center ، business accelerator ، incubator ارائه شده است .
 • راه اندازی کسب و کار به تنهایی و یا با حداکثر سه متقاضی به صورت مشترک در این روش سرمایه گذاری امکان پذیر است .

شرایط ویزای کارآفرینی کانادا کبک روش دوم

 • متقاضیان باید تمایل به زندگی درکبک داشته باشند
 • داشتن دارایی به ارزش حداقل ۹۰۰.۰۰۰ دلار کانادا
 • دارایی ها باید متعلق به متقاضی و یا همسر وی باشد.
 • امضاء توافق نامه و ارائه سپرده ضمانت
 • در صورتی که متقاضی تمایل به ایجاد کسب و کار داشته باشد، باید ۲۵ درصد از مالکیت و مدیریت آن متعلق به وی باشد .
 • در صورت تمایل به خرید بیزینس در کانادا ، باید ۵۱ درصد از مالکیت و مدیریت آن متعلق به وی باشد.

سرمایه گذاری کانادا در پرنس ادوارد

سرمایه گذاری کانادا در پرنس ادوارد یکی از راه های کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا است. افرادی که تمایل به سرمایه گذاری و زندگی در پرتس ادوارد را داشته باشند می توانند از این طریق جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا اقدام کنند. سرمایه گذاری در پرنس ادوارد در شاخه Work Permit Stream، مختص مدیران با تجربه و مالکین کسب و کار می باشد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری کانادا پرنس ادوارد

 • داشتن دارایی به ارزش حداقل ۶۰۰.۰۰۰ دلار کانادا بصورت نقدی و یا غیر نقدی
 • ارائه طرح تجاری ( بیزینس پلن)
 • سرمایه گذاری به ارزش ۱۵۰.۰۰۰ دلار کانادا (افتتاح حساب وانتقال وجه به حساب بانکی که به نام متقاضی در کانادا)
 • هزینه حداقل ۷۵.۰۰۰ دلار کانادا در وطول یکسال برای راه اندازی بیزینس
 • داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم
 • سن بین ۲۱ تا ۵۹
 • سابقه مدیریت یک کسب و کار و یا
 • سابقه مالکیت یک مجموعه تجاری
 • مدرک زبان معادل CLB5
 • آمادگی جهت مصاحبه در خصوص این برنامه سرمایه گذاری
 • کسب امتیاز از جدول امتیازبندی سرمایه گذاری پرنس ادوارد

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نیوبرانزویک

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در نیوبرانزویک یکی دیگر از برنامه های سرمایه گذاری کانادا است. افرادی که تجربه مدیریت کسب و کاررا داشته و همچنین مالکین بیزینس ها که تمایل به سرمایه گذاری و کارآفرینی در نیوبرانزویک را داشته می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی جهت اخذ اقامت اقدام کنند.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

 • متقاضیان باید در نیوبرانزویک زندگی کنند
 • متقاضیان باید مدیریت یک کسب و کار خود را به عهده بگیرند
 • سن بین ۲۲ تا ۵۵ سال
 • مدرک زبان معادل CLB5
 • سابقه تحصیلی حداقل دوسال پس از دیپلم
 • دارایی خالص به ارزش ۶۰۰.۰۰۰ دلار کانادا
 • سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار در نیوبرانزویک
 • حداقل ۳ سال سابقه کار در ۵ سال گذشته
 • سابقه کارمرتبط با مدیریت ومالکیت یک کسب و کار فعال
 • متقاضی باید حداقل سهام ۳۳.۳ درصد از کسب و کار را داشته باشد و یا
 • ۵ سال تجربه سابقه مدیریت یک کسب و کار فعال

مشاغل در اولویت جهت برنامه سرمایه گذاری کارآفرینی نیوبرانزویک

 • هوافضا و دفاع
 • فن آوری اطلاعات و ارتباطات
 • صنایع چوب
 • کشاورزی
 • خدمات مالی و بیمه
 • مراکز خدمات مشتری/پشتیبانی عملیات مشتری ها
 • بهداشت و سلامت جامعه
 • خدمات حرفه ای
 • فرآوری مواد غذایی
 • تولیدات پیشرفته
 • گردشگری

مراحل برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی نیوبرانزویک

 • ابتدا متقاضیان می بایست فرم علاقه مندی برنامه سرمایه گذاری نیوبرانزویک ( EOI ) را جهت برنامه انتخاب استان نیوبرانزویک NBPNP ایمیل نمایند.
 • پس از بررسی EOI های ارسال شده ، متقاضیان با اولویت در امتیاز و طرح  و برنامه کسب و کار خود که بیشترین منفعت را برای استان نیوبرانزویک داشته باشند انتخاب شده و دعوت نامه دریافت می نمایند.
 • سپس متقاضیان فرم های مربوطه را تکمیل وبه NBPNP ارسال می نمایند .
 • متقاضیان پس از دریافت نامه قبولی می بایست اقدام به پرداخت مبلغ ودیعه ۱۰۰.۰۰۰ دلاری کانادا در وجه دولت کانادا در استان نیوبرانزویک نموده و سپس قراردادی مبنی بر تعهد بر ایجاد کسب کار در این ایالت را امضا نمایند.
 • متقاضیان تمامی مدارک و فرم های خود را به اداره مهاجرت کانادا فرستاده و در انتظار تصمیم نهایی از طرف این سازمان می شوند.
 • سرمایه گذاران وارد استان نیوبرانزویک شده و برای شروع یک بیزینس جدید در این استان اقدام می نمایند.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک


سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک یکی از روش های متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کانادا می باشد. متقاضیان خرید ملک در کانادا می توانند از این طریق اقدام به سرمایه گذاری در این کشور نمایند. این افراد می توانند با اجاره دادن ملک، درآمدی را نیز برای خود داشته باشند. متقاضیان سرمایه گذاری و خرید ملک در کانادا باید به این نکته توجه داشته باشند که، خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت برای آنها نمی گردد. این روش تنها به پس انداز و کسب ارزش افزوده سرمایه دارایی آنها منجر می شود. داشتن ملک در کانادا در برنامه های سرمایه گذاری می تواند بعنوان بخشی از دارایی های مورد نیاز محاسبه گردد. همچنین داشتن ملک در کانادا تا حدی امکان ورود و خروج به این کشور را آسان می نماید.

هزینه سرمایه گذاری در کانادا و خرید ملک

هزینه سرمایه گذاری در کانادا بصورت خرید ملک شامل هزینه خرید ملک و هزینه های جانبی آن می باشد.

 • قیمت خرید ملک
 • پرداخت مالیات خرید ملک
 • هرینه های مربوط به ارزیابی بانک
 • هزینه های مربوط به بازرسی
 • هزینه های مربوط به بیمه
 • هزینه های حقوقی مربوط به عقد قرارداد

قیمت خرید ملک و خانه در کانادا بسته به شهر، ایالت و نوع ملک از قبیل آپارتمان و یا خانه مستقل متفاوت می باشد. حداقل هزینه خرید ملک در کانادا به صورت آپارتمان، ۳۰۰.۰۰۰ دلار (آپارتمان یک خوابه) و حداقل هزینه خانه مستقل در حدود ۴۰۰.۰۰۰ دلار می باشد.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

شرایط سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت برای شهروندان کانادا و متقاضیان بین المللی ( افراد خارجی) متفاوت می باشد. شهروندان کانادا تنها با ارائه مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه ثبت، می توانند اقدام به ثبت شرکت کنند ولی افراد خارجی باید برای این منظور جهت اخذ یکی ازویزاهای کانادا اقدام کنند. یکی از روش های اخذ ویزا و ثبت شرکت در کانادا، روش Owner Operator است. در این روش سرمایه گذاران می توانند با خرید یک کسب و کار فعال در کانادا و یا ثبت و راه اندازی کسب و کار جهت مهاجرت به کانادا اقدام کنند. از مزیت های مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا، عدم نیاز به حداقل دارایی و یا سرمایه گذاری و عدم محدودیت در انتخاب استان محل کسب و کار است. در این روش ابتدا به متقاضی، ویزای کار داده می شود و پس از اینکه تعهدات مربوط به ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس انجام شد، می توانند جهت اخذ اقامت دائم PR اقدام کنند.

روش های مختلف سرمایه گذاری از طریق Owner Operator

 • خرید کامل یکی از کسب و کارهای موجود در کانادا
 • سرمایه گذاری و یا خرید قسمتی از یک بیزینس فعال در کانادا ( حداقل به اندازه ۵۰.۱ سهم )
 • ایجاد و ثبت یک شرکت ، کسب و کار ( استارت آپ )

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

 • زندگی درکشوری پیشرفته با امکانات رفاهی، تحصیلی، شغلی و تفریحی درسطح بالا
 • اخذ اقامت دائم کانادا جهت متقاضی اصلی ویزای سرمایه گذاری کانادا و اعضاء خانواده وی
 • زندگی در جامعه ای چند فرهنگی و به دور از نژاد پرستی
 • امکان تحصیل رایگان فرزندان
 • وجود نیروهای متخصص
 • دسترسی به بازارهای بین المللی
 • دسترسی به شبکه مالی بین المللی
 • ثبات سیاسی
 • قوانین شفاف تجاری
 • قوانین شفاف مالی و مالیاتی
 • حمایت از سرمایه گذاران
 • عدم نیاز به مدرک زبان ( در برخی از برنامه نمره زبان معادل CLB5 نیاز است)
 • بدون محدودیت سنی
 • تنوع انواع سرمایه گذاری در کانادا با میزان دارایی و سرمایه گذاری های متغیر

شرایط اقامت و تابعیت کانادا از طریق سرمایه گذاری کانادا

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در نهایت می توانند جهت اخذ پاسپورت کانادا اقدام کنند. افرادی که از طریق برنامه هایی اقدام کرده اند که از ابتدا به آنها اقامت دائم PR ارائه گردیده است، باید در بازه زمانی ۵ سال حداقل ۳ سال در کانادا زندگی کنند تا بتوانند جهت اخذ پاسپورت و تابعیت کانادا اقدام کنند. متقاضیانی که از روش های سرمایه گذاری اقدام کرده اند که در ابتدا به آنها ویزای کار ارائه شده است، باید تعهدات برنامه سرمایه گذاری انتخابی را انجام دهند تا بتوانند برای اقامت دائم PR درخواست کنند. این افراد پس از دریافت PR باید حداقل ۳ سال در کانادا زندگی کنند تا بتوانند جهت اخذ پاسپورت کانادایی اقدام کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی و مشاور مهاجرت کانادا

کانادا دارای برنامه ها مهاجرت سرمایه گذاری متنوعی دارد. انتخاب مناسب ترین و بهترین برنامه سرمایه گذاری در کانادا با توجه به شرایط متقاضیان مستلزم بررسی دقیق هر یک از برنامه های سرمایه گذاری و انتخاب درست آنها می باشد. از آنجا که برنامه های سرمایه گذاری کانادا از پیچیدگی زیادی برخوردار است، انتخاب مناسب ترین مسیر و جمع آوری و ارائه صحیح مدارک رمز موفقیت در این مسیر است، که این امر جز با مشاوره با مشاوران رسمی مهاجرت کانادا میسر نمی گردد. موسسه مهاجرتی یوکن تحت نظارت مشاور رسمی مهاجرت کانادا، خانم نازنین بیتاژیان فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت در کانادا،عضو شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا، با شماره عضویت R531751، با سال ها تجربه در امور مهاجرت پرونده های موفق بسیاری در خصوص ویزای سرمایه گذاری کانادا داشته است. متقاضیان می توانند جهت ارزیابی شرایط خود و انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا با ایشان بصورت آنلاین مشاوره داشته باشند.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *